Category Archives: Життя школи

Свято ABC

Минулого тижня в трьох філіях пройшло свято алфавіту, на якому молодші учні школи показали свої досягнення у вивченні англійської мови. Діти приймали участь в цікавих конкурсах та вікторинах, співали англійських… Read more »

День Подяки в “Інтеркласі”

Традиційне американське свято – День подяки (Thanksgiving Day) інтеркласівці святкували цілий тиждень. На свято був запрошений Семюел Райелс, який підготував презентацію та радо відповідав на питання дітей.

Нові зустрічі в “Інтеркласі”

Під час осінніх канікул наші учні провели зустрічі з американськими волонтерами Корпусу миру Семом Райалсом, Емілі Екерс та Ніколасом Торо Арболеда, які цього літа працювали в літньому таборі та з… Read more »

Святкування Дня вчителя

День вчителя відзначили в Інтеркласі зустріччю з американськими викладачами. Натаніел Едмундз та Меліса Крат провели серію пресконференцій у філіях на вул. Харитонова, мкрн. Ювілейний та мкрн. Зарічний. На мкрн. Ювілейний… Read more »

Зустріч у філіалі на Ювілейній

19 травня відбулась ще одна зустріч учнів «Інтеркласу» з британським викладачем Леслі Кліфтоном. Цього разу гість відвідав наш філіал на Ювілейній.  Спілкування проходило як з молодшими учнями, так і з… Read more »

Відеоконференція в філіалі на Зарічному

16 травня 2011 року в філії на Зарічному відбулася відеоконференція між учнями «Інтеркласу» та студентами зі США, штат Нью-Джерсі. Однією із тем відеоконференції було обговорення  конфлікту між Палестиною та Ізраїлем,… Read more »

Учні філіалу на Харитонова презентували свої проекти

16 травня у філіалі на вул. Харитонова відбулась чергова зустріч з британським викладачем Леслі Кліфтоном, на якій наші учні презентували проекти про Велику Британію  та мали змогу в невимушеній атмосфері… Read more »

Презентація про Велику Британію

В філіалі на Зарічному відбулась презентація проектів учнів школи присвячена Великій Британії. В презентації приймав участь викладач, громадянин Великобританії Леслі Кліфтон.